17.08.2013

Черговий земельний скандал у Львівській області

Нещодавно на території Старосамбірського району Львівської області розгорівся новий земельний скандал навколо голови місцевої райдержадміністрації Володимира Цегенько.

Цей пан напередодні земельної реформи, яка набрала чинності 1 січня 2013 року, примудрився виділити своїм рідним і знайомим земельних ділянок загальною площею 300 га в районі села Нижанковичі, де в перспективі планується створити прикордонний пункт пропуску. Депутатів Старосамбірської районної ради обурив той факт, що місцевими сільськими радами земельні наділи були передані у власність мешканців Києва та Луганська, хоча пріоритет у праві отримання повинні були мати старосамбіряни.

Розуміючи, що відкладене районними депутатами питання знову виникне після літніх канікул і спричинить не тільки зняття з посади, а й кримінальне переслідування, Цегенько відправився в Київ за допомогою «стоякових» політиків.

Ну а поки сильні світу цього будуть розрулювати таку собі неприємність у трудовій діяльності, Цегенько, місцевий чиновничок, швиденько обкладеться купою довідок про всілякі болячки, сховається у відпустці, а на крайній випадок змушено ретирується від такої солодкої годівниці, боячись бути захованим за грати.

Дивний той факт, що корупція на місцях покривається політиками, які голосно заявляють про своє неприйняття і боротьбу з цим явищем, а також відповідальними за організацію роботи місцевого самоврядування в нашій країні.

Нагадаємо, що Жванія Давид Важаєвич в цьому році вже «вписувався» за злодійкуватих екс-мера міста Черкаси Сергія Одарича і сільського голову села Троіцкое Одеської області Миколи Комарова, адже останній також, як і Цегенько, протизаконно розбазарював земельні ресурси.

1 ком.

  1. Степан Худобченко

    Всі і без того знають, кому належать ці землі, тому громада вже нічому не дивується

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*