10.03.2014

Черговий «Стовп ганьби» адресований Путіну

У вихідні львівські активісти вийшли на площу Ринок, аби встановити там «Стовп ганьби», адресований Володимиру Путіну. Ця конструкція нагадує невеличкий рекламний засіб, на якому Президент Росії порівнюється з відомими світовими диктаторами. Таким чином громада закликає очільника сусідньої держави вивести солдат із Криму та повернути службовців Чорноморського флоту на законне місце дислокації. Ініціаторами проведення акції є члени львівського Майдану.

Варто зазначити, що цей «стовп ганьби» завжди розташовувався на головній площі столиці Галичини. У різні часи тут вивішувались портрети осіб, котрим повинно бути соромно перед народом. Володимир Путін є як раз тою самою людиною, яка погіршила стосунки між Україною та Росією. При цьому можновладець обіцяв не чіпати нашу країну та зокрема півострів. Конструкція завжди грала роль громадської люстрації і сьогодні її існування є дуже доречним,ж вважаючи останні політичні події.

Засіб з’явився у місті в 2012 році. Монтаж стовпа відбувався як раз напередодні чергових парламентських виборів. Тоді конструкцію встановили представники громадського руху «Чесно». Варто зазначити, що ця дошка за короткий проміжок часу привернула увагу багатьох мешканців та гостей Львова. Можна сказати, вона була і є табличкою позору. Наразі невідомо, скільки часу триватиме військовий та політичний конфлікт у Криму. Та незалежно від цього, «стовп ганьби» розташовуватиметься на площі Ринок протягом місяця. Якщо вам цікаво дізнатись про осіб, котрі були вивішені на цю дошку, то можете запитати у членів руху «Чесно».

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*