26.12.2013

Бюджетний гірськолижний відпочинок у Плав’ї

Якщо ви жадаєте бюджетного відпочинку на гірськолижному курорті, то вам необхідно відвідати селище Плав’я, котре знаходиться в межах Сколівського району. На території цього населеного пункту свого часу розташувався відомий нині комплекс «Плай». Для прихильників здорового способу життя тут виділено цілих шість трас, кожна з них має різний ступінь тяжкості. Але тут є спуски як для новачків, так і для професіоналів. Якщо ви робите перші кроки у гірськолижному спорті, то краще всього вам підійде нижня частина. Вона більш менш рівна, тому орієнтована на дебютантів. А ось у верхній області існує чимало крутих поворотів та небезпечних ділянок, тому тут можуть тренуватись лише досвідчені спортсмени та туристи.

До початку спуску відпочивальників транспортують підйомники, котрі обладнані системою обігріву сидінь. Також існують засоби для малят. Стандартні підйомники розраховані на 4 місця. У разі відсутності екіпірування усі необхідні прилади можна взяти у тимчасове користування на базі. В арсеналі є шлеми, лижні знаряддя та сноуборди. Якщо врахувати сніданок, то день перебування на «Плаї» вам коштуватиме приблизно 300 гривень, що у порівнянні з іншими курортами дуже дешево.

У перервах між катанням слід відвідати дерев’яну церкву Святого Михайла. Окрім того, варто скуштувати місцеві кулінарні страви та здійснити кінну прогулянку. Якщо ви раніше не знали про цю базу, то знаходиться вона на відстані 200 метрів від траси Київ-Чоп. Потрапити на автомобілі до неї можна транзитом через селище Орявчик. Але у разі відсутності власного транспортного засобу купуйте квиток на потяг до станції Воловець чи Сколе. Із залізнодорожної станції до гірськолижного комплексу можна дістатись на таксі.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*