28.12.2014

Будинок міського голови Львова пана Садового обстріляли з гранатомета.

Саме така інформація з’явилась у засобах масової інформації. Попередньо основною версією є те, що стріляли з РПГ (ручний протитанковий гранатомет).

Зі слів мера Львова стало відомо, що вчора близько 21-ї години подзвонив мешканець одного з будинків, що по вулиці Мучній та повідомив, що в районі будинку пана Садового щось сильно вибухнуло. Після отримання такої інформації мер подзвонив до начальника міліції Львівської області та повідомив про дзвінок. Пан Загарія одразу ж виїхав до будинку про який йшлась мова.

Сьогодні мер мав змогу на власні очі побачити те, до чого призвів вибух.

В будинку вибиті вікна, а також пошкоджені двері та стіна. Врятувало мера та його сім’ю те, що вони усі разом поїхали на Прикарпаття.

Нагадуємо, що п’ять місяців тому вже був один вибух. Проводити розслідування взяла на себе Служба Безпеки України, але поки що результатів немає. Пану Садовому була запропонована особиста охорона для його родини, також пропонувалось йому особисто носити бронежилет. Але у зв’язку із тим, що мер любить пересуватись на своїх двох замість автомобіля та зустрічатись відкрито із мешканцями такі засоби він визнав неприйнятними для себе, адже вони в певній мірі обмежують його свободу. Єдине, що вдалось зробити, це за рішенням суду біля будинку Садового була встановлена будка охорони.

Також мер впевнений в тому, що від подібного пострілу не здатна захистити ні яка охорона.

Єдине побажання Садового, це те, що б служби, які задіяні у розслідуванні цієї справи довели цю справу до кінця. Мер не пригадав жодних обставин чи фактів погроз, які могли б мати зв’язок із вищезазначеними подіями. Тому першочергове завдання, це зрозуміти хто ті люди, що роблять подібні речі і чого саме вони хочуть в такий спосіб досягнути. Мер зазначив, що в його роботі завжди відчувався тиск, і зрозуміло що він буде продовжуватись і надалі.

Садовий заявив, що на його думку розкрити цю справу є справою честі працівників правоохоронних органів.

Ця справа знаходиться на особистому контролі президента України.

 

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*