17.01.2014

Борги Львова призвели до вимкнення світлофорів

Сьогодні на дорогах центра Львова можна спостерігати невеличкий хаос, оскільки у самому серці столиці Західної України вимкнені світлофори. На щастя, від електропостачання було відключено всього чотири пристрої, але це призвело до дискомфорту на дорозі. Як стало відомо, сьогодні міська рада залишається боржником «Львівобленерго» за надану електроенергію. Інформація є офіційною, з журналістами поділився нею Мирослав Туркевич, котрий займає посаду начальника відділу автоматизованих систем керування дорожнім рухом у «Львівавтодор».

Варто зазначити, що до офісу підприємства надходили попередження про відключення, тому такий розвиток подій не став несподіваним. Слова пана Туркевича підтвердили представники «Обленерго». Вони зазначили, що дійсно через борги вимкнули кілька світлофорів, і навіть вказали місця. Тож сьогодні пристрої для регулювання дорожнього руху не працюють на наступних перехрестях: Виговського – ринок «Південний», Бандери – Антоновича, Франка – Князя Романа та Героїв УПА – Кульпарківська.

Натомість представники постачальника електроенергії стверджують, що це явище тимчасове. За словами фахівців, вже сьогодні світловофри знову продовжать виконувати свої функції. Напевне, у «Львівобленерго» розуміють те, що ці інформатори мають велике значення для міста, особливо у самому його центрі. Мова йде не лише про порядок пересування автомобілів, а й безпеку громадян. Організація дає міській раді менше тижня на погашення боргу, остаточний термін – 22 січня. Варто зазначити, що для львівського бюджету ця сума не є надто великою, вона складає лише 63 тисячі гривень. А тимчасове вимкнення світлофорів має стати уроком для посадовців.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*