21.03.2014

Біженці з Криму шукають роботу у Львові

Журналісти повідомили, що деякі з біженців, які переїхали з Криму до Львівщини, починають шукати собі роботу, адже для нормального проживання їм необхідні гроші. Окрім того, багато біженців планують стати постійними мешканцями столиці Галичини, бо до тепер вже російського Криму вони повертатись не мають наміру. Зокрема, родина пані Тетяни та пана Олександра Кисельових перебувають у Львові вже другий тиждень. Тетяна пояснює журналістам, що залишити батьківщину її родина зважилася якраз у той момент, коли під стінами кримського парламенту тільки почали з’являтися люди з автоматами.

За словами біженки, їхати було зовсім не страшно. Навпаки, страшно було там залишатися. На даний момент пані Тетяна разом із родиною проживає у квартирі, господарка якої тимчасово перебуває за кордоном. Але вже найближчим часом, за словами пана Олександра, вони почнуть займатися пошуками власного помешкання. Для цього вони мають намір продати своє житло у Ялті та купити нову квартиру у Галицькій столиці. Пан Олександр на даний момент активно шукає постійну роботу на новому місці. За фахом чоловік є художником-абстракціоністом.

Разом із дружиною у теперішній час він готує на продаж картини з кримськими краєвидами. Пан Олександр також згадав, що має непоганий досвід тренера з йоги, тому місце роботи він вирішив шукати саме у цій сфері. Пані Тетяна зізнається, що хвилювання, звичайно, присутнє. Але вона дуже рада, що у Львові їх прийняли дуже тепло. Тепер вони можуть бути впевненими, що у тяжку хвилину вони знайдуть підтримку. Доречі, пан Олександр вже був на першій співбесіді та отримав можливість в якості тренера провести перше заняття. Да даний момент невідомо, чи візьмуть його на цю роботу, але пан Олександр дивиться у майбутнє з оптимізмом і каже, що готовий працювати навіть двірником.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*