06.07.2013

Біля Оперного театру у Львові пройде фестиваль вуличних видів спорту

Дійство під гаслом «Yarych street fest» відбудеться 7 липня. Перед Оперним театром жителі та гості міста зможуть стати глядачами та учасниками фестивалю вуличних видів спорту. В рамках фестивалю передбачено турнір з баскетболу 3х3. У чемпіонаті змагатимуться більше сотні команд.

«Наша мета — донести до молодих людей інформацію про те, що їм зовсім не обов’язково витрачати шалені гроші на спорт. Достатньо вийти на вулицю, зібрати команду охочих і зіграти, наприклад, у той самий баскетбол чи зайнятися популярним останнім часом паркуром, street workout чи gimbarr. Ми хочемо – пропагувати спорт серед людей, щоб вони не вбивали себе палінням та зловживанням спиртними напоями, а вели здоровий і активний спосіб життя», — розповів Іван Попович, організатор «Yarychstreetfest» та студентський мер Львова.

Чемпіонат з вуличного баскетболу стане головною родзинкою фестивалю. Окремо будуть сформовані команди з хлопців до та після 18 років та команди дівчат.

Переможці турніру будуть нагороджені грошовими призами на загальну суму в 12 тисяч гривень, вони ж поїдуть 24 серпня до столиці нашої країни, представляти наше місто. А потім візьмуть участь у світовому турнірі, який пройде в Каліфорнії.

«Крім пропаганди спорту серед підростаючого покоління, ми стараємось популяризувати окремо і баскетбол з перспективою на Євробаскет-2015», — поділився Іван Попович.

Під час фестивалю «Yarychstreetfest» відбудуться і конкурси слем-данків та триочкових кидків. У цих змаганнях зможе взяти участь кожен бажаючий. Зареєструвати команду можна буде 7 липня з ранку о 8:30 та до 9:00.

Вже о 10:00 розпочнеться сам турнір, а в 14:00 відбудуться майстер-класи та покази. На фестиваль вже запрошені і дали свою згоду спортсмени з таких екстремальних видів спорту як: біміксер, воркаут, паркур, брейкданс, трікер тощо. Для оглядових показів запрошені майстри з різних областей України, та із сусідніх країн: Білорусі та Росії.

Новинка фестивалю — встановлення щита на полі, трибуни на 150 людей, та штучного покриття корту.

1 ком.

  1. Сергей Ярынич

    То, что написано, все правда! Посчастливилось побывать на этом празднике. Баскетбол 3×3 супер!

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*