09.03.2014

Білий світ полишив великий композитор Роман Лозинський

У Львові помер видатний музикант, композитор та продюсер студії звукозапису «DzygaR-ecords» Роман Лозинський. Мешканці Львову будуть завжди пам’ятати його як засновника радіостанції Радіо Ініціатива 102,5FM» та голову мистецького об’єднання «Ватрові». У бурхливих 80х роках минулого століття у Львові масово почали з’являтись нові музичні проекти. Більшість із цих проектів не обходилися без активної участі цього талановитого композитора. Серед них можна пригадати такі легендарні групи, як «Ватра», «Млин», «Ритми Карпат», «Смерічка» та «Четвертий кут».

Роман Лозинський пішов із життя у повному розквіті сил. Йому було лише 58 років. Помер він раптово, ніщо не передбачало горя. Роман Лозинський був надійним другом, люблячим батьком, турботливим чоловіком. Рідні та близькі друзі сумують з приводу передчасної смерті рідної людини. Будучи талановитим музикантом, він мав багато прихильників серед друзів, колег та шанувальників. Роман Лозинський був добре освіченою, інтелігентною та товариською людиною, яка вміла цінувати дружбу. Він був душею будь-якої компанії – чуйним, дотепним, веселим.

Він був добрим вчителем, йому довіряли та намагалися в усьому рівнятися на нього, поважаючи маестро усім серцем. Дуже важко втрачати таку талановиту, добру та чуйну людину. Глядачі ніколи не забудуть доброго, відкритого погляду Романа Лозинського, адже він подарував людям багато гарних емоцій. Прощання з померлим композитором та продюсером має відбутися завтра, 9 березня, в каплиці на вул.. Пекарській, 54 о 18.00. Похоронять Романа Лозинського 10 березня об 11:00.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*