14.08.2014

Бійці 24-ї механізованої бригаді повертаються додому

Учора ввечері Ірина Сех сповістила громаду про те, що до Львова повертаються бійці батальйону 24-ї окремої механізованої бригади. Ці військовослужбовці перебували у зоні АТО протягом останніх двох місяців, за цей час їм довелося пережити справжнє пекло, на жаль, не всі із них змогли витримати обстріли збоку агресорів. Губернатор дізналась цю інформацію від заступника міністра оборони, з яким вона мала розмову у телефонному режимі.

Як стало відомо, ці бійці продовжуватимуть нести службу у Яворові, де вони і базувались до початку бойових дій на Сході України. Захисники Вітчизни приїдуть до Львова протягом 4-5 годин. Ірина Сех закликає громаду гідно зустріти бійців, адже вони потребують підтримки. Варто зазначити, що губернатор дала доручення своїм заступникам належним чином провести урочисту зустріч героїв, котрі не жаліючи власного здоров’я та ризикуючи життям захищали територіальну цілісність України.

Голова облдержадміністрації у розмові із заступником міністра оборони обговорила тему щодо представлення до нагородження солдат, які перебували у зоні АТО. Адже це справжні герої і Україна має пам’ятати їх.

Повернення бійців 24-ї окремої механізованої бригади стало можливим завдяки їх зусиллям. Вони неодноразово наполягали на тому, щоб командування провело ротацію або ж надало відпустки. Протягом кількох днів Ірина Сех проводила переговори з Президентом та Міністром оборони України, в результаті чого їй вдалося досягти мети. Як відомо, губернатор мала зустріч з родичами бійців 11 серпня, у ході даної бесіди громада висунула передала свої вимоги вищому командуванню.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*