11.03.2014

«Безкоштовна діагностика зору» — ваш шанс попередити хворобу

Ми так рідко замислюємося над станом власного здоров’я, це трапляється лише в крайніх випадках, коли без втручання фахівців вже не обійтися. Люди рідко звертаються до лікарів без нагальної потреби. Звичайно, на це є ряд загальновідомих причин – високі ціни на медикаменти та обстеження, халатність лікарів… Та зазвичай основною причиною є банальна лінь, і не бажання знати реальний стан власного здоров’я, тут працює відомий вислів – « Менше знаєш – краще спиш».

Лікарі львівських лікарень йдуть на зустріч пересічному населенню, і запрошують всіх бажаючих на безкоштовну діагностику зору. В області стартує акція «Дні діагностики та профілактики глаукоми», яка триватиме до 17 березня.

Як зазначає головний офтальмолог Лівівщини Олександра Павлів, що людям після сорока кожного року потрібно обстежуватись в лікаря-офтальмолога.Нерідко люди, відчувши якісь негаразди з зором, помилково думають, що це катаракта, чекають, коли хвороба дозрiє, і тільки тоді йдуть на операцiю. Проте, дуже часто помиляються, бо не кожен знає, що глаукома — процес невідворотній, зорові клітини гинуть і настає повна сліпота. Лікар наголошує на важливості даної акції, і говорить, що глаукома, це хвороба, перебіг якої важко виявити, і тому вона може призвести до незворотних процесів, в результаті яких людина може втратити зір.

Найчастiше схильні до цієї хвороби люди пiсля 40 рокiв, тільки в нашій області — близько 8 тисяч хворих з цим дiагнозом. Та рідко хто, виявляє глаукому своєчасно, на раннiй стадії, часто звертаються уже з прогресуючою хворобою. Олександра Павлів наголошує, що дане обстеження є безкоштовним, тому всі, кому за 40, можуть прийти офтальмолога у полiклiнiку і дізнатися свій тиск. Якщо у вас підвищиться внутрiшньоочний тиск, ви можете пройти обстеження в обласному глаукомному кабiнетi, який працює при обласнiй клiнiчнiй лiкарнi, за адресою вулиця Некрасова, 35, а також в обласнiй консультативнiй полiклiнiцi, по вулиці Некрасова, 6, каб. 19.

Тож замисліться на власним здоров’ям і витратіть годину свого часу на обстеження у глаукомних кабiнетах Лівівщини, де вам проведуть безкоштовну дiагностику зору.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*