25.02.2014

Беркутівець зі Львову зізнається, що розбив машину автомайданівця

19 січня машина автомайданівця Ярослава Гончара була розбита на вул. Богатирській і Києві. У скоєному покаявся львівський беркутівець, старший прапорщик. Після цієї події його родині почали погрожувати. Наляканий спецназівець звернувся по допомогу до журналістів телеканалу ZIK, щоб публічно просити вибачення за скоєний вчинок. Відео реєстратором було зафіксовано, як декілька автомобілів із міліцейськими номерами заблокували автомобіль Ярослава Гончара – одного із автомайданівців. Протестувальники, дізнавшись про те, що представники «Беркуту» наближаються до Майдану, мали намір затримати їх, поки майданів ці не збудують барикади. В той момент силовики з усієї люті почали бити кийками машину Гончара.

Постраждалий автомайданівець стверджує, що після розтрощення він свого автомобіля не бачив, однак ті, хто транспортував його до майданчика, розповіли, що відновленню транспорт не підлягає. За їх словами, силовиків на той момент було близько сорока чоловік. Постраждала не лише машина, але й товариш Ярослава Гончара. Його вдалося витягти з авто, але і на теперішній час він перебуває у тяжкому стані.

Автомайданівцями вдалося встановити особу одного з нападаючих «беркутівців». Ним виявився львів’янин Роман Тимків, — старший прапорщик, водій Львівського загону. З того часу на нього відбувалося полювання: чи не щодня він та його родина отримувли погрози. Такої напруги він витримати не зміг і вирішив публічно покаятися. За словами силовика, він признає свою провину та щиро кається у скоєному. Беркутівець запевняє, що він і надалі готовий служити українському народові, патрулювати рідне місто та при потребі підтримувати протестувальників у столиці.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*