24.02.2014

Батьки львівських учнів застерігають від святкування 23 лютого та 8 березня

Батьки учнів однієї з шкіл Львова виступили проти святкування 23 лютого та 8 березня. Своє рішення вони пояснюють нещодавньою революцією, участь у якій взяло чимало мешканців нашого міста. Таким чином батьки хочуть відмовитись від ідеологічних залишків, котрі принесли нам багато бід. Зокрема, під словом «залишки» громада розуміє радянські свята. На їх думку, якщо люди вручають один одному в ці дні подарунки, то вони таким чином ставлять барикади на шляху до формування вільної національної єдності. На сьогоднішній день невідомо, що думає з цього приводу дирекція школи «Гроно».

Варто зазначити, що започаткований Міжнародний жіночий день був за Радянських часів. Тоді 8 березня ніхто не працював, аналогічна тенденція діє у сьогоденні. Адже це свято є офіційним, тому у ході його проведення громада має право не працювати. Проте такого статусу не має День захисника Вітчизни, котрий теж був започаткований в СРСР. На відміну від 8 березня, 23 лютого люди працювали. Не дивлячись на важливість такої дати, навіть сьогодні День захисника Вітчизни є робочим днем.

Наразі львівська громада налаштована на руйнування усіх духовних та матеріальних цінностей Радянського Союзу. Як правило, сьогодні всі сили спрямовані на демонтаж пам’ятників Володимиру Леніну. У деяких містах процедура виконується законно, а в окремих населених пунктах не дуже. За останні кілька днів подібних випадків в області було зафіксовано більше десяти. У місті Стрий взагалі ухвалили рішення ліквідувати пам’ятник радянському солдату.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*