26.03.2014

Арсен Аваков отримав листа від активістів майдану

Арсен Аваков — Міністр внутрішніх справ України – отримав листа від активістів та керівників руху Євромайдан та інших громадських організацій Львову, щодо призначення на посаду начальника ГУ МВС у Львівській області. У даному листі йде мова про те, що, завдяки різним джерелам, стало відомо про те що на посаду начальника головного управління МВСУ у Львівській області може бути призначений Володимир Дитюк, який на даний момент очолює управління МВС України на Львівській залізниці.

Хочемо нагадати, що перед цим він обіймав посаду першого заступника начальника Головного штабу МВС України. Хочемо зауважити, що на такі високі посади Володимира Дитюка призначав один і той самий міністр МВС – Віталій Захарченко. На свою останню посаду він був призначений наприкінці 2012 року. Із цього можна зробити висновок, що цей представник влади є членом команди колишнього міністра України Віталія Захарченка, на долі якого, як вже було доведено, є досить серйозні злочини. У представників влади є багато підстав вважати, що саме Володимир Дитюк був причетнім до подій, які трапилися в Україні 19 лютого, а саме – блокування руху потягів із заходу країни до столиці, що відбулося після штурму Майдану Незалежності.

У той час багато активістів із різних міст України вирушали на підтримку мітингуючим. Цей факт поки що до кінця не розслідуваний і потребує належної оцінки фахівців. Автори листа вважають, що призначення на таку високу посаду Володимира Дитюка є необдуманий кроком, який суперечить духу Майдану та його вимогам. Львівська громада такого призначення не розуміє і не підтримує. Дана заява була підписана координатором Львівського Євромайдану Василем Молдаваном, співкоординатором Самооборони Євромайдану Андрієм Породко, координатором Львівського Євромайдану В. Середюком.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*