04.02.2014

Анна Федорець передала свій бізнес кумі чоловіка

Ще кілька днів тому комплекс «Золота Форель», що знаходиться в екологічній зоні Сколівського району, належав Анні Федорець, яка заручена з Олегом Сало. Але не так давно дружина чинного губернатора оформила свій бізнес на Ірину Лопатинську. Звичайно, від такої прибуткової справи, як керування розважально-оздоровчим комплексом, дружина голови облдержадміністрації не відмовилась, вона просто формально передала заклад кумі свого чоловіка.

Нова очільниця комплексу має статус фізичної особи, на даний момент їй 47 років. Інформація є офіційною, так як сама новоспечена керівниця підтвердила її у пресі. Бізнесвумен, як і Олег сало, є родом із Жовківщини. За значимо, що «Золота форель» являє собою готель, до складу якого входить 15 номерів та ресторан. До речі, модератори офіційного сайту ще не встигли змінити ім’я господаря комплексу. Те ж саме стосується і офіційної сторінки у соціальній мережі Фейсбук, де Анна Федорець записана в якості засновника.

За словами дружини губернатора, цей об’єкт не є першим джерелом прибутку в її кар’єрі. До цього часу вона керувала шино ремонтом на автовостанції. Статус приватного підприємця пані Федорець отримала ще в 2002 році, принаймні саме цей період вказаний в ЄДР. Пізніше назрів варіант з розважально-оздоровчим комплексом. До речі, до появи Анни Федорець цей готель не мав такої матеріально-технічної бази, як сьогодні. Але тоді, через брак досвіду, вона не могла самотужки керувати справами такої об’єкту. Тому знайшла інвестора, котрий став партнером і допоміг зробити перші кроки у бізнесі. За словами дружини губернатора, вона завжди мріяла вести управління таким об’єктом.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*