23.02.2014

Андрій Садовий пропонує провести Парламентські вибори восени

Андрій Садовий довів усім, що він перебуває на стороні народу, а тому має право на власну думку. За словами мера Львова, вибори до Верховної Ради необхідно провести найближчої осені. Посадовець стверджує, що саме ця дата є найбільш сприятливою. Також він не проти того, щоб громада обирала нового президента вже восени. На думку пана Садового, наразі немає сенсу тягнути, адже не є важливим те, коли саме голосувати, через кілька місяців чи в наступному році.

До речі, виборча система, за словами мера Львова, має зазнати змін. Процес повинен проходити з відкритими списками, адже електорат має право знати, кому саме він віддає власний голос. Перед тим, як проводити вибори, свою агітацію повинні провести громадські активні діячі. Зокрема, відомі журналісти, науковці, представники шоу-бізнесу, економісти та представники багатьох інших галузей мають будувати нашу країну. Можливе, вони не володіють необхідними знаннями у різних сферах життєдіяльності, але ці люди можуть забезпечити громаді щасливе майбутнє.

За словами мера Львова, якщо оголосити імена чинних депутатів, то звичайний народ можливо знатиме серед переліку кількох представників влади, але не більше того. Тому Андрій Садовий хоче домогтись того, щоб долю українців вирішували відомі люди. До недавнього часу ситуація у міськраді була напруженою. Адже за громаду усі питання вирішували заслані люди, котрі є товаришами впливових посадовців. Ці люди виконували лише одну функцію – рабів, тобто робили те, що їм казали. Подібне явище мер спостерігав протягом останніх 3,5 років. Він зазначив, що коли балакав з депутатами, то вони вмикали режим «стіни», тобто були звичайними роботами, адже з ними неможливо обговорювати якісь кроки.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*