10.07.2014

Андрій Садовий ініціює скорочення депутатів міськради

Андрій Садовий цілком підтримав ініціативу щодо скорочення кількості депутатів Львівської міської ради. Але провести таку процедуру на локальному рівні неможливо, такі повноваження має лише Верховна Рада України. На сьогоднішній день до львівського міського депутатського корпусу входить 90 чоловік. На думку мера, скорочення чисельності представників міськради є ефективної європейською практикою. Згідно з чинним законодавством, максимум, що може зробити Львів самостійно, це скоротити чисельність депутатів до 60 чоловік. Але і така кількість є завеликою, принаймні, так вважає Андрій Садовий.

На думку пана Садового, для прийняття важливих рішень у столиці Галичини достатньо буде і 20 депутатів. До складу корпусу мають увійти найбільш авторитетні громадяни Львова. І ці люди дійсно повинні працювати та давати корисні поради. Звісно, отримати посвідчення депутата може лише публічна людина. У цивілізованих країнах громада знає своїх депутатів не лише по іменам, а й в обличчя. Мер закликав представників міськради запитати у людей, чи знають вони хоча б кількох депутатів. Напевне, 99% респондентів не вкаже жодне з прізвищ. Враховуючи той факт, що у Львові депутати працюють вже протягом чотирьох років, результати потенційного опитування свідчать про низький рівень довіри.

Також Андрій Садовий є ініціатором скорочення депутатського корпусу у Верховній Раді. Адже це не лише збільшить ефективність Парламенту, а й знизить показних видатків з державного бюджету. Мер Львова вважає недопустимою таку кількість депутатів ВР, причому деякі з них практично ніколи не відвідували сесію, але користуються привілеями та недоторканістю.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*