28.02.2014

Активістів, яким потрібне специфічне лікування, відправляють в закордонні лікарні

За кордон на лікування відправляють тяжко травмованих людей. Про це повідомив голова управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб. На сьогоднішній день, туди відправили вже 15 осіб. Прес-служба Львівської міської ради інформує, що всі ці люди були з важкими травматичними ураженнями, що загрожували їхньому життю.

З клініками-партнерами інших країн вже узгодили тактику спільних дій: за допомогою сучасних технологій результати консиліумів львівських лікарів передають іноземним спеціалістам. І сторони разом потім визначають пріоритетність відрядження пацієнтів за кордон на лікування. В першу чергу туди від’їжджають люди, яким потрібно проводити складні спеціалізовані операції, а також пацієнти з травмами, що потребують специфічної реабілітації. Коли стан хворих стабілізується, їх переведуть до закордонних клінік з метою продовження спеціалізованого курсу реабілітації і лікування, що на даний момент в українських клініках неможливо здійснити в повному об’ємі.

Загалом в іноземні лікарні спрямували вже 15 пацієнтів. У них були особливо важкі травми, тому їм необхідно було надати високотехнологічне лікування. Українські лікарі напрацювали з закордонними партнерами особливий механізм дій. В першу чергу для транспортування в інші країни розглядають пацієнтів з дуже тяжкими ураженнями. Як саме це відбувається? Людина знаходиться у лікарні, спеціалісти її оглядають. Потім зв’язуються з партнерами різних клінік і все детально обговорюють. Далі приймається рішення чи підлягає цей хворий транспортуванню, чи може продовжити курс лікування в медичних установах Львова.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*