04.03.2014

Активісти вважають Ірину Сех різкою і радикальною

Нагадаємо, що Ірина Сех – народний депутат від ВО «свобода» — отримала посаду голови Львівської облдержадміністрації, яку раніше займав Олег Сало. Ярослав Грицак, Мирослав Мартинович та інші громадські діячі та підприємці Львівщини направили звернення до в.о. Президента України Олександра турчинові та Прем’ер міністра Арсенія Яценюка з метою висловити підтримку кандидату на посаду голови облдержадміністрації, 37-річного Ярослава Рущишина, який є одним з представників Комітету підприємців Львівщині. Нагадаємо, що Ярослав Рущишин має власний бізнес – підприємство із пошиття одягу.

Він став відомий мешканцям Львову завдяки своїй активній громадській позиції. Під час проведення Євромайдану він разом з іншими представниками Комітету вели активну роботу – фінансово підтримували майдан, були готові взяти на утримання представників «Беркуту», які захотіли б перейти на сторону народу. Також вони одні з перших відмовилися виплачувати податки колишній владі. За словами члена Комітету майдану Львівщини Романа Брезіцького, особа Ірини Сех є близькою для Євро майдану, оскільки саме вода на початку революції ходила разом зі студентами та молоддю з пікетами по силових структурах, за що проти неї було відкрите кримінальну справу. Також активісти стверджують, що під час страшних подій на Інститутській вона не лише була присутньою, але й допомагала пораненим чим могла. Її характер називають занадто різким, що у випадку агресії є добрим фактором.

Ярослав Рущишин, навпаки, є людиною толерантною, вихованою, інтелігентною, але це не зовсім те, що потребує держава у сьогоднішньому становищі. Він може стати заступником голови Львівської облдержадміністрації. Завтра о 16.00 Ірину Сех чекають на сцені львівського майдану з метою вислухати її плани на майбутнє. Ірина Сех у вою чергу обіцяє вислухати активістів та прийняти до себе у команду людей із Майдану.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*