11.01.2014

Активісти бойкотували «регіональний» магазин «Епіцентр»

Львівські активісти, як і було обіцяно, пікетували товари, котрі мають причетність до Партії Регіонів. Сьогодні вони зібрались на вулиці Городоцький, де розташований будівельний гіпермаркет «Епіцентр». Учасники заходу закликали громаду ігнорувати продукцію, яка реалізується у даному торгівельному об’єкті. На згадку вони давали листівки з написами «Бойкот Партії регіонів». Неподалік від споруди розташувалось шість активістів. Вони тримали в руках плакати з різноманітними лозунгами. На одному із них люди закликали пана Герегу залишити Партію Регіонів та перестати підкорюватись режиму Віктора Януковича. На іншому плакаті було написано: «Обережно! Власник Епіцентру – регіонал!».

Окрім того, учасники акції вигукували вислів «Купуючи в Епіцентрі – підтримуєш бізнес регіоналів!». Наразі невідомо, чи перехотів хтось купувати товари у цьому гіпермаркеті, але громада щиро сподівається на те, що львів’яни обов’язково прислухаються до порад. Разом з листівками, де був викарбуваний надпис «Бойкот», перехожі отримували перелік фірм, які належать представникам Партії Регіонів.

Як бачимо, львівські опозиціонери та радикали дотримуються свого слова. Вони раніше обіцяли, що бойкотуватимуть магазини, котрі мають відношення до провладної фракції. Громада упевнена в тому, що кошти йдуть від цих точок до кишені регіоналам, після чого вони надходять до спільної казни Партії Регіонів. Активісті обіцяють і в подальшому виконувати свій борг перед народом. Також вони закликають залучитись до акції представників усіх інших регіонів.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*