07.07.2014

AISEC започатковує новий проект «Кольори Львова»

14 липня відбудеться початок нового культурного проекту «Кольори Львова», який організовується міжнародною молодіжною організацією AIESEC. До Львова поприїжджають волонтери з різних країн – Індонезії, Індії, Польщі, Тунісу тощо. Тут їм буде відведено шість тижнів для дослідження культури та самобутності українського народу та для вивчення української мови. Волонтери фіксуватимуть усе побачене – проводитимуть фото- та відеоззйомку, публікуватимуть матеріали у соц. ережах, різноманітних блогах та медіаресурсах.

Волонтерам проведуть екскурсії до містечок, муззеїв, фестивалів, замків Львівщини. Вони побувають на культурних заходах, на зустрічах із відомими діячами та поїдуть до Карпат.

Даний проект покликаний для відкриття істинної душі Західної України для іноземних студентів. Він покаже наскільки Львів та все навколо є різноманітним. Іноземні студенти відкриють для себе щось нове та цікаве, зможуть краще зрозуміти нас і для цього приїдуть на 5-7 тис. км. від своїх домівок.

Волонтери зможуть помилуватись типовим Львовом – чудовими фасадами, бруківкою під ногами, дощем та сонцем протягом одного дня, кнайпами, музеями міста, виставками, фестивалями, ботанічними садами. Крім цього їм покажуть нічний Личаківський цвинтар.

Не тільки обласним центром насолоджуватимуться запрошені іноземці. Їх ознайомлять із Олеським, Підгорецьким, Золочівським замками. Також відвідають Белз, Жовкву, Сокаль, Самбір та дивовижні Крпати. Денна прогулянка Карпатами залишить неймовірні враження та спогади, які важко забути.

Щотижня будуть навідуватись у дитячі будинки. Вони розповідатимуть про свої країни та домівки, та просто будуть разом із дітьми проводити час, гратись.

Іноземні друзі будуть активно поширювати інформацію щоб про нашу красу та неповторність дізналось якомога більше людей з різних куточків нашої планети. Це дозволить збільшити потік іноземних туристів, які прагнуть познайомитись із нашим краєм, його історією та звичаями.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*