24.09.2014

69 родин загиблих солдат в АТО отримають одноразову фінансову допомогу

Із обласного бюджету влада виділила більше восьми мільйонів гривень з метою надання фінансової допомоги родичам 69-ти сімей, чиї родичі загинули під час захисту територіальної цілісності України на Донбасі. Фінансування контролюватиме департамент соціального захисту ОДА. Таким чином, кожна родина отримає 120,5 тисяч гривень з урахуванням оподаткування.

За словами тимчасового губернатора, цей крок є дуже важливим, оскільки для обласної влади соціальне забезпечення Героїв України та їх сімей є пріоритетним питанням. Юрій Турянський нагадав про те, що сьогодні у регіоні впроваджується Комплексна програма соціальної підтримки окремих категорій громадян, дія якої закінчується у 2017 році. У рамках даного проекту і відбулось перерахування понад восьми мільйонів гривень. Загалом виконання даної програми обійдеться обласному бюджету у 12,7 мільйона гривень.

Усі кошти родичі загиблих отримають через деякий час, що пов’язано з проведенням юридичних процедур. Зі свого боку департамент соціального захисту робить усе можливе, зокрема, у ці дні триває оформлення документації. Також передбачається виділення коштів і в подальшому, адже за офіційними даними, в період з початку воєнних дій на Сході загинуло 106 мешканців Львівської області. За фактом, ця цифра є небагато більшою, але державна влада це всілякими методами приховує.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*