18.02.2014

50 «регіоналівських» магазинів вже не продають товари

Схоже на те, що львівський бойкот «регіоналівських» товарів поступово дає результат. Зокрема, станом на сьогоднішній день вже близько 50 торгових закладів перестали реалізовувати продукцію споживачам. Така інформація стала відома завдяки Олегу Радику, котрий є одним із ініціаторів такої масштабної акції. Окрім того, цей чоловік займає посаду співкоординаторів руху «Економічний бойкот регіоналів. Львів». За його словами, дана організація створена для того, щоб займатись просвітництвом. В першу чергу, активісти публікують різними спосіб перелік магазинів, котрі належать представникам Партії Регіонів. Аби люди повірили, Олег Радик та його соратники говорять ім’я особи, котрій належить те чи інше підприємство.

Своїми діями львів’яни хочуть зменшити бюджет провладної фракції, адже в такому разу у неї не буде ресурсів для досягнення власної мети. Звичайно, акція не є безстроковою. За словами активіста, вона закінчиться лише тоді, коли регіонали залишать свою партію. Поки це відбудеться, представники влади вже зазнають чималих збитків.

Як зазначають активісти, вони не мають наміру мститися, адже це не їх методи. Тобто у Львові не буде насилля по відношенню до регіоналів, але громада зробить все можливе для того, аби депутати самовільно покинули партію. В даному випадку ніхто нікого не змушує, до того ж людина має право власноруч вибирати товар. За словами Олега Рудика, він та його соратники ведуть боротьбу проти Партії Регіонів, а не проти конкретних громадян.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*