12.03.2014

28-річна активістка приєдналась до Небесної сотні

Надійшла сумна звістка із київського Майдану. 10 березня у столиці померла ще одна активістка із Львівської області. Ця дівчина народилась у 1986 році, до того, як поїхати боротись проти тодішньої влади, героїня проживала в селищі Журатин. За словами лікарів, активістка отримала несумісні з життям травми. Боролась з пошкодженнями протягом довгого часу. Варто лише уявити, скільки їй довелось перенести, адже пройшло три тижні з того моменту, як вщухли бойові дії у Києві.

Варто зазначити, що дівчина була з Євромайданом з першого дня його існування. Вона брала активну участь у зібраннях ще з 24 листопада. Як стало відомо, завтра відбудеться похорон, проводжати в останню путь дівчину будуть в селищі Ріпне. Адже саме тут народилася пані Ольга. Тіло загиблої активістки сьогодні привезли до Батьківщини. За всі свої роки Ольга не змогла народити дитину, не дивлячись на те, що вона два рази перебувала у шлюбі. Перший чоловік дівчини помер, тому, скоріш за все, вони знов зустрілися, але тепер вже на небесах.

Станом на сьогоднішній день чисельність Небесної сотні вже перевалила позначку в 100 чоловік. На даний момент в лікарнях, у тому числі і зарубіжних, перебувають десятки активістів. Варто зазначити, що європейські клініки надають свої послуги абсолютно безкоштовно. За останні кілька днів Ольга стала другою людиною, котра померла від травм, отриманих на Майдані. За день до її смерті білий світ полишив 83-річний офіцер радянських Військово-морських сил, Іван Наконечний перебував на барикадах на вулиці Інститутській.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*