30.12.2012

20 комплексних програм будуть створені у Львівській області за які будуть відповідати управління або департамент

У обласній раді м. Львова відбулася нарада на якій були розглянуті проекти Програми культурного та соціально-економічного розвитку Львівщини на 2013 рік. За повідомленням прес-служби Львівської обласної ради, на нараді взяли участь Валерій П’ятак — заступник голови Львівської обласної ради, Богдан Матолич — перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації, Ярослав Качмарик — голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради, а також начальники департаментів, відділів та управлінь обласної ради та ОДА, представники депутатських фракцій обласної ради.

Денис Шмигаль — директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації презентував проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2013 рік. Зокрема він наголосив, що у 2013 році у львівській області будуть функціонувати 20 комплексних програм, які будуть включати у себе прийняті радою області усі обласні програми. Повний перелік та кількість таких програм регулюються новоствореною структурою Львівською обласною державною адміністрацією. Тому за кожну новостворену комплексну програму буде відповідати одне управління або департамент.

Ярослав Качмарик — голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності обласної ради зазначив, що для того, щоб забезпечити швидкий розгляд проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2013 рік на сесії ради області, необхідно організувати проведення слухання в обласній раді не тільки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку, але й комплексних програм.

До 29 січня 2013 року ОДА планується подати до розгляду обласної ради звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини за 2012 рік, а у перших числах лютого, додати до розгляду сесії проект програми на 2013 рік.

 

Під загрозою зриву довибори до Львівської обласної ради

Близько трьох тижнів залишилося до позачергових виборів депутатів Львівської обласної ради, але досі немає відповідних коштів для їх проведення.

Про це проінформував Микола Щур – голова обласної територіальної виборчої комісії міста Львова.

Згідно законодавства, позачергові вибори повинні фінансуватися з обласного бюджету. Під час затвердження бюджету, такі кошти на довибори не передбачені. Львівська ОДА разом з депутатами та ТВК звернулися до ЦВК, але у відповідь отримали посилання на діюче законодавство.

Михайло Костюк — голова Львівської ОДА сподівається на отримання фінансування довиборів у вигляді субвенції.

Тому відсутність коштів ставить процедуру довиборів під загрозу, що можуть не відбутися. Друкувати бюлетені немає за що. ТВК буде змушена визнати вибори недійсними та оголосити нові.

Як відомо, довибори були призначені на 27 січня по 7 мажоритарних округах Львівщини. Щоб їх повноцінно провести потрібні кошти на суму 7 млн. грн. Для участі у виборах зареєструвався 51 кандидат.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*