12.10.2012

11 жовтня Львівські студенти підвели підсумки акції «Нас дістали — ми повстали»

Майже два тижні у Львові проходила кампанія «Все, що нас стосується –вирішується нами», організатором якої була громадська організація «Відсіч». Метою такої організації було закликання молоді до боротьби з існуючим свавіллям влади.
11жовтня на площі ім. І.Франка були підведені підсумки проведеної кампанії. Присутніх розважали музичні колективи. Роздавали листівки із закликами долучатися до активних дій, приєднуватися до кампанії «Помста за розкол країни».
Організаторами заходу була проведена своєрідна акція-гра «Вибий крісло з під чиновника», в якій кожен бажаючий м’ячем бив у мішень з кріслом віртуального чиновника, якщо удар був влучний, на місті зниклого представника влади з’являлись фото, на яких були зображені раніш проведені вдалі акції: «Податковий майдан», «Анти Табачна кампанія» — протестів студентів проти платних послуг ВНЗ та інші.
Всі бажаючі заповнювали анкети активістів, в яких указували, чим би вони хотіли займатися: проводити аналітичну діяльність, розповсюджувати інформацію в інтернеті, або робити, все, що запропонують.
За словами самих активістів руху «Відсич», в нашій країні настав такий період, коли саме молодому поколінню треба думати про своє майбутнє, в якій країні вони будуть жити і з якою владою. Хто зараз, як не молодь, об’єднається і зможе дати опір чинній владі, яка проводить протинародну та антиукраїнську політику. Тільки спільними зусиллями ініціативного молодого суспільства буде можливість протистояти «шкідливим» діям чиновників.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*