12.05.2013

10 травня у Львові розпочинається «День батяра»

Тільки два дні 10 та 11 травня у рамках 757-річчя Львова вже вкотре жителі міста відзначатимуть «День батяра». Організатори свята проведуть різноманітні забави та батярські квести, а також разом із місцевими та гостями міста оберуть найкращий кавер-гурт та кнайпу міста, повідомляють у Львівській міськраді.

Під час святкування Дня Батяра усі гості заходу зможуть безкоштовно скуштувати та оцінити пиво 9 найкращих барів Львова. Також відвідувачі оберуть найкращий кавер-гурт та поспівають батярських пісень разом з Віктором Морозовим.

Окрім цього, на площі Ринок глядачі почують уславлені пісні, які вже давно стали легендами. Серед них «Файдулі, фай», «Тільку ві Львові», «Батяр я си, батяр» та інші пісні. Під час «Дня батяра» Віктор Морозов та бенд «Галичина» порадують людей старими хітами, а також познайомлять усіх зі своїм новим альбомом під назвою «Бятарський блюз».

«Свято батяра — унікальне, адже воно проводиться лише у Львові, жодне інше місто не організовує подібні святкування. День батяра народився та існує лише у Львові. Це гарна традиція нашого міста і ми сподіваємось, що вона житиме і на далі. І коли мої друзі запитують мене, чи живе ще львівська культура, я відповідаю, що звичайно жива, і «День батяра» цьому підтвердження. Це свято особливе для нашого гурту і ще й тому, що на ньому ми вперше запропонуємо львів’янам та туристам наш новий музичний альбом, – розповів співак та композитор Віктор Морозов.

Музикант розповів, що в минулих альбомах основна частина складалася із інтерпретації старих пісень, а в новому – будуть представлені тільки нові батярські пісні.

Упродовж свята на площі Ринок гості заходу зможуть пройти посвячення у батяри та отримати відповідні посвідчення, подивитися на роботу батярського бетонного заводу і виготовити індивідуальні зліпки рук чи ніг, постріляти у справжньому батярському тирі, проголосувати за той чи інший кавер-гурт та приєднатися до численних львівських гулянь. Молодших відвідувачів свята розважатимуть клоуни польського театру.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*